Indien u interesse heeft in onze vereniging kan u terecht bij onze plaatselijke medewerkers van wie u hier de namen en adressen vindt. Zij kunnen u de nodige informatie over het lidmaatschap bezorgen.

HET BESTUUR

Johan Cruysweegs,
voorzitter
programmator

Veldstraat 274
2930 Brasschaat
T. 03 651 51 60
jocruy@hotmail.com
Willy Cruysweegs, erevoorzitter
en ledenverantwoordelijke

Veldstraat 274
2930 Brasschaat
T. 03 651 51 60
wilcruy@hotmail.com
Kristiaan Empereur
Korenlaan 8
2930 Brasschaat
T. 03 663 18 19
kristiaan.empereur@telenet.be
Ria Keysers
Zand 10
2930 Brasschaat
T. 03 6521286

ria.keysers@skynet.be

Marc Helderweirt,
secretaris
Mollei 77
2930 Brasschaat
T. 03 651 64 98
marc.helderweirt@skynet.be
Suzanne De Somer
Leopoldlei 29
2930 Brasschaat
T. 03 651 36 99 suzanne.desomer@skynet.be 
Annemie Jasperse
ondervoorzitter
De Pretlei 5
2930 Brasschaat
T. 03 650 10 01
annemiejasperse@telenet.be
Laurent Michielse
Van Hemelrijcklei 17
2930 Brasschaat
T. 03 652 05 54

laurent.michielse@telenet.be

Mieke Goris
Het Veneke 55
2930 Brasschaat
T. 0476 24 18 29

mgoris@telenet.be

Jos Van Tichelen
De Mortel40
2930 Brasschaat
T. 03 651 91 90
josvantichelen@msn.com
  

WIJKMEDEWERKERS

Rita Arts-Van de Wiele
Voshollei 36
2930 Brasschaat
T. 03 652 05 88
rita.arts@skynet.be
Marc Van Roey
De Vis 101
2930 Brasschaat
T. 03 651 48 93
m.van.roey@telenet.be
Robert en Gerda
De Loght-Driessens

Berrélei 99
2930 Brasschaat
T. 03 651 96 19
robert.de.loght@telenet.be
Els Hendrickx
Kapelsesteenweg 68
2930 Brasschaat
T. 03 645 55 49
els.hendrickx01@telenet.be
Jos en Maria
De Ruysscher-Lust
Veldstraat 238
2930 Brasschaat
T. 03 651 58 08
François Garmyn
Magdalenalei 134
2930 Brasschaat
T.03 651 85 90
francois.garmyn@telenet.be
Guido Geysens
De Heuvels 18
2930 Brasschaat
T. 03 651 96 37
guidogeysens.1@skynet.be
Johan Ghoos,
Zegersdreef 39
2930 Brasschaat
T. 03 652 12 14
johan.ghoos@telenet.be
Arlette Logghe
Klaverheide 66
2930 Brasschaat
T. 0486 08 96 99
Pieter Moerman
Wipstraat 3
2930 Brasschaat
T. 03 633 19 82
h.vangiel@telenet.be
Guy Van Bouwel
Jacobuslei 101
2930 Brasschaat
T. 03 664 74 91
vanbjan@scarlet.be
Gerd Vandael
Braam 13
2930 Brasschaat
T. 03 651 33 15
vandaelgerd@gmail.com
Marijke Vanhevel-Doise
Max Hermanlei 8
2930 Brasschaat
T. 03 652 13 25
janvanhevel@hotmail.com
Piet Vanhuele
Kaarttuin 8
2930 Brasschaat
T. 03 651 67 77
piet.vanhuele@belgacom.net
 Wilfried De Wilde
Leopoldslei 130
2930 Brasschaat
T. 03 652 05 62
wilfried.dewilde@compaqnet.be
   

 WEBSTEK

Geert Bastianen
opvolging
Cornelis Schutstraat 17
2100 Deurne
T. 0477 55 82 51
gerardus.bastianen@telenet.be
Johan Cruysweegs
opvolging en aanlevering
Veldstraat 274
2930 Brasschaat
T. 03 651 51 60
jocruy@hotmail.com
Chris Fagard
vormgeving en foto’s
Beemdenstraat 78
2930 Brasschaat
T. 0478 28 46 55
chris.fagard@gmail.com